No i się zaczęło….

Urokliwa miejscowość, Gliczarów Górny, ponad tydzień będzie gościć szachistów z całej Małopolski – to oznacza, że rozpoczęliśmy Szachowe Wakacje z Małopolskim Związkiem Szachowym. Projekt ten realizuje program oparty na elementach edukacji szachowej oraz zapewnia wypoczynek i zabawę na świeżym powietrzu.
Dzieci zostały podzielone na 3 grupy szkoleniowo- wychowawcze, gdzie kryterium podziału był wiek i posiadane umiejętności szachowe.

Grupa A to najmłodsi uczestnicy, gdzie dla większości jest to pierwszy wyjazd kolonijny. Opieką nad nimi sprawuje Pan Łukasz Pawłucki, który jest czynnym nauczycielem w szkole podstawowej. 

Grupa B będzie pod skrzydłami Pani Magdaleny Litwy, która pracuje z dziećmi jako pilot wycieczek lub przewodnik po Krakowie. Na co dzień mama dwójki chłopaków.

Najstarszą grupę C będzie nadzorował Pan Bartłomiej Wiejaczka – czynny nauczyciel w szkole podstawowej oraz instruktor sportu z dyscypliny w szachy.

Życzymy wszystkim uczestnikom postępów w grze w szachy oraz dobrej zabawy, a rodzicom – błogiego odpoczynku! Państwo życzcie nam przede wszystkim pogody. Pozdrawiam

Szanowni Państwo, informujemy, że dzieci będą dostępne pod telefonem w godzinach ciszy poobiedniej tzn. od 14:30 do 15:00.
W razie Państwa potrzeby, informacje o samopoczuciu i stanie zdrowia dziecka będzie udzielać kierownik wypoczynku – Kamila Kałużna pod numerem telefonu 693046440.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gliczarów Górny 2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.