Jak przygotowac dziecko do Wakacji?

Szanowni Państwo

Prezentujemy sugestie dla rodziców/ opiekunów prawnych dotyczące przygotowania dziecka na kolonię szkoleniowo- wypoczynkową „Szachowe Wakacje z MZSzach”.

Ze względu na bogaty program sportowo- rekreacyjny oraz spędzanie dużej ilości czasu na świeżym powietrzu, telefony komórkowe i inne gadżety będą dostępne dla dzieci wyłącznie w godzinach 10:00- 15:30. Najdogodniejszy czas rozmów dziecka z rodzicami to 15:00 – 15:30 – czas ciszy poobiedniej. W razie nagłych sytuacjach, informacje o samopoczuciu i stanie zdrowia dziecka będzie udzielać kierownik wypoczynku – Kamila Kałużna pod numerem telefonu 693046440.

Organizator odradza zabieranie na Wakacje przedmiotów wartościowych (tabletów, laptopów, aparatów fotograficznych, itp.) i informuje, że nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku ich zgubienia, kradzieży.

WAŻNA INFORMACJA:
Jeżeli dziecko będzie przyjmować stałe lekarstwa w trakcie kolonii, prosimy o wyraźne ich podpisanie (imię i nazwisko dziecka) oraz opisanie (dokładny sposób dawkowania leków), osobne spakowanie
i przekazanie wychowawcy lub pielęgniarce na miejscu. Dodatkowo dzieci, które odczuwają niedogodności w trakcie podróży (choroba lokomocyjna), prosimy o zaopatrzenie ich w Lokomotiv lub Aviomarin. 

Prosimy pamiętać, że dzieci zostały przydzielone do grup ze względu na wiek
i posiadaną kategorię szachową, dlatego też bardzo prosimy rodziców o osobne pakowanie każdego dziecka z rodzeństwa.

WAŻNA INFORMACJA:
Informujemy, że jeżeli dziecko będzie odbierane z projektu „Szachowe Wakacje
z MZSzach” przez inną osobę niż rodzic lub opiekun prawny, należy dostarczyć oświadczenie odbioru dziecka.

W bagażu dziecka powinny się znaleźć
Upoważnienie odbioru dziecka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kasinka Mała 2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.