Dzień 6

Po śniadaniu nasi koloniści sprawnie przygotowali się do wycieczki, a na zbiórce odebrali swój suchy prowiant. Następnie spod ośrodka wybraliśmy się autokarem do Niedzicy. W pierwszej kolejności udaliśmy się do Parku Miniatur w którym zgromadzone są miniatury w skali 1:20 najważniejszych zabytków Podtatrza, w tym zamków „Dunajec”, Lubowla, czy zamku orawskiego, czorsztyńskiego i pienińskiego.

Kolejną atrakcją, jaka na nas czekała, było kino 12D, gdzie szachiści mieli okazję przejechać się rollercosterem w Amazonii oraz w krainie Lucky Luke. Potem młodzież miała trzy godziny czasu na atrakcje, które mieściły się w parku rozrywki: mini bungee (zdecydowanie Pan Maciej bawił się najbardziej), park linowy, symulacja rollercostera, oponki (jedyna atrakcja na którą zdecydowała się Pani Beata), dmuchaniec, automaty z grami, symulatory oraz granity : ) Warto również przypomnieć, że nasza zakochona para (Róża + Maciej = <3) wygrała voucher do kina, który wykorzystali w parku rozrywki, gdzie skorzystali z usług kina „xD” (serio xD).


Kolejną niespodzianką była zapora Czorsztyńska na której dzieci mogły podziwiać piękne widoki. Dalej podopieczni mieli czas na zakupienie pamiątek oraz zabawek. Gwoździem programu było zwiedzanie Zamku w Niedzicy w którym straszą Brunhilda oraz Bolesław Łysy (w przeciwieństwie do Pana Macieja miał chociaż brwi). Należy również zaznaczyć, że Aurelia i Krzysztof odbyli romantyczną sesję fotograficzną z Panią Beatą w ramach wygranego vouchera na „Randce w ciemno”. Cali i zdrowi wróciliśmy do ośrodka gdzie czekała na nas obiadokolacja. Na zakończenie dnia przygotowaliśmy dla naszych uczestników seans filmowy na którym oglądali film animowany „Krudowie 2”.


GALERIA ZDJĘĆ – część 1
GALERIA ZDJĘĆ – część 2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gliczarów Górny 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.