Dzień 5 – 29.06.2022

„Szachowe Wakacje z MZSzach”

Dzień na obozie staramy się spędzać zarówno przy szachach jak i na sportowo. W związku z tym w 5. dniu obozowicze zaliczyli kolejną konkurencję Olimpiady Kolonijnej- strzał na bramkę. Najlepszy w grupie starszej okazał się Jacek S, a wśród młodszych- Karol K. Było to niejako przygotowanie do turnieju piłkarskiego, który już we czwartek. Pogoda na tyle się poprawiła, że oprócz standardowych zajęć szachowych i rundy mogliśmy wyjść na plażę oraz na lody. Zostały zrealizowane dwie randki- nagrody: wspólne wyjście na lody przez Milenę J. oraz Przemka M., a także partia szachów w plenerze rozegrana przez Piotrka W. oraz Irenę P. Wieczór spędziliśmy na grze w kalambury. Zwyciężyła drużyna nr 2 (Julia M., Igor W., Maciek N., Tomek Ż., Łukasz Ż., Nikodem P.). Nasza młodzież wyszła z pomysłem, by nauczyć się tańca belgijskiego. Po kalamburach miała miejsce pierwsza próba ale jeszcze długa droga przed nami ☺ 

PS Okazuje się, że doping czyni cuda. Jesteśmy niezmiernie uradowani zwycięstwem Jana- Krzysztofa Dudy nad wiceliderem Fabiano Caruaną. 

Zgrupowanie Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Dzisiejszy dzień upłynął pod hasłem ” Drużyny tworzymy i w nich o zwycięstwo walczymy!”. Czas pomiędzy rundami i treningami szachowymi, wypełniły sportowe rozgrywki zespołowe: graliśmy w dwa ognie, murarza i zbijaka. Kontynuowaliśmy też konkurencje olimpiady sportowej. Wieczorową porą spalaliśmy kalorie przy tanecznych rytmach zumby. Oj, było co spalać! Karmią nas w Bryzie iście po królewsku. Dzień zakończyliśmy wieczornym spacerem po plaży. 


GALERIA ZDJĘĆ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Łazy 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.