„Szachowe Wakacje z MZSzach” czas zacząć

Startujemy 🙂

Rozpoczynamy kolejną akcję „Szachowe Wakacje” Małopolskiego Związku Szachowego. Tym samym witamy wszystkich kolonistów, zarówno tych, którzy w Wakacjach już uczestniczyli, jak i tych, którzy są z nami po raz pierwszy. Wieczorem odbył się apel powitalny, podczas którego nastąpiło uroczyste przedstawienie instruktorów zajęć szachowych i kadry wychowawczej.

Dzieci zostały podzielone na 3 grupy szkoleniowo- wychowawcze, gdzie kryterium podziału był wiek i posiadane umiejętności szachowe.

Grupa A to najmłodsi uczestnicy, gdzie dla większości jest to pierwszy wyjazd kolonijny. Opieką nad nimi sprawuje Pani Aneta Jarosz- Grabowska, która jest czynnym nauczycielem.

Grupa B będzie pod skrzydłami Pana Roberta Rogali, który na co dzień pracuje z dziećmi jako instruktor sportu z dyscypliny szachy. 

Najstarszą grupę C będzie nadzorował Pan Krzysztof Góra – czynny nauczyciel w szkole podstawowej oraz instruktor sportu z dyscypliny w szachy.

„Szachowe Wakacje z MZSzach” uważamy za otwarte!

Szanowni Państwo, informujemy, że dzieci będą dostępne pod telefonem w godzinach ciszy poobiedniej tzn. od 14:30 do 15:15.
W razie Państwa potrzeby, informacje o samopoczuciu i stanie zdrowia dziecka będzie udzielać kierownik wypoczynku – Kamila Kałużna pod numerem telefonu 693046440.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zdynia 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.